Ürünlerimiz

DKP Hava Kanalı

Özellikle davlumbaz egzoz sistemlerinde kullanılan hava kanalı çeşididir. 1-2 mm arası saclardan ve ek yerleri komple kaynaklı olarak imal edilmektedir. Oluşabilecek baca yangınlarına karşı en mukavemetli hava kanalı çeşididir. Montaj yerine ve talebe göre yuvarlak ve prizmatik olarak imal edilmektedir. İsteği ve kullanım alanına göre izoleli olarak da imal edilebilmektedir.

Paslanmaz Hava Kanalı

Paslanmaz hava kanallarımız 0,50mm ile başlayarak 2mm ye kadar standart bir şekilde üretilmektedir.Paslanmaz hava kanalı değişik kodlarda farklı kullanım alanına sahiptir. 304 paslanmaz sacla imal edilen paslanmaz hava kanalı mutfak havalandırmalarında,davlumbaz ve tezgahlarında kullanılmaktadır.304L paslanmaz sacla imal edilen paslanmaz hava kanalı kimya sanayilerinde yapılan havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadır.316 paslanmaz sac en sert ve işlem yapması en zor olan sac tipidir.O yüzden mukavemet gerektiren ölçülerde bu sacla paslanmaz hava kanalı yapılır.

Galvanize Hava Kanalları

Galveniz hava kanallarımız 0,50mm ile başlayarak 2mm ye kadar standart bir şekilde üretilmektedir.Galveniz hava kanalı standart ortam havalandırılmasında ve toz toplama ünitelerinin taşımacılığı için kullanılmaktadır.Kullanım alanı paslanmaz hava kanalına göre çok daha az gibi görünsede,havalandırma sistemlerinin %70’ini ortam havalandırması kapsamaktadır.Bu nedenle galveniz hava kanalı havalandırma sistemlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Mukavemetli, özel flanş kesidi gereği tam kanal boyları değişkenlik göstermektedir. Tablo-1 ve Tablo-2’de bu detaylar yer almaktadır

Paslanmaz Davlumbazlar

İstenilen boy ve ebatta üretime yapılmakta olup. İş yerinizde konmasını istediğiniz yere uygun olarak üretilmektedir. Veya hazırda bulunan standart boylardan alabilirsiniz. Paslanmaz Davlumbaz ın iç tarafında 50×50 filitreleri  bulunmakta olup, catering mutfakları ve alacard mutfaklar için idealdir.

Scroll to Top